REALIZACJE

Zaprojektowane i wybudowane przez nas kompleksowe systemy oraz zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania technologiczne spotykają się z wysokim uznaniem obecnych oraz przyszłych Klientów. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie konkurować z największymi firmami działającymi w branży kompleksowej automatyki dla logistyki
i magazynowania.

Od 2004 roku tworzymy  i realizujemy wyjątkowe projekty dla logistyki magazynowej, które pomagają wprowadzać pracę przedsiębiorstw na wyższy, bardziej efektywny poziom. W każdy realizowany system wplatamy nie tylko wiedzę
i doświadczenie, ale także naszą pasję i serce do automatyki. Szukamy optymalnych rozwiązań, które pomagają wzrastać firmom w wielu branżach. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, a satysfakcja z wykonywanej pracy pozwala nam się rozwijać każdego dnia. Zaufało nam wielu przedsiębiorców, a o wysokiej jakości naszych usług świadczą opinie Klientów z całej Polski oraz Europy.

„Zaproponowane przez dostawcę autorskie rozwiązanie linii do pakowania lodów podniosło wydajność i efektywność linii. Funkcje realizowane automatycznie przebiegają wzorowo a stanowiska korzystające z pracy operatorów obecnie odznaczają się znacznie większą wydajnością niż w innych liniach. Linia wykonana została terminowo i wysoką jakością.”

ZIELONA BUDKA

„Wykonany system zrealizowano z dużą dokładnością, dbałością o szczegóły i zaangażowaniem na każdym etapie prac. Wykonawca uwzględnił zalecenia i spostrzeżenia wniesione do projektu w trakcie realizacji a także sam zaproponował szereg usprawnień i rozwiązań podnoszących użyteczność projektu.”

INPOST

„Prace projektowe i montażowe wykonano w sposób wzorowy. Pomimo nietypowości zadania i potrzeb wykonania wielu testów z uwagi na bardzo nietypowy kształt detalu do transportu firma dołożyła starań aby projekt został zakończony sukcesem.”

CEFARM

 

Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje i zapraszamy do kontaktu.

 

Poprzedni
Następny