SYSTEMY

STEROWANIA

Wykonujemy systemy sterowania i automatyki dla procesów STOSOWANYCH W LOGISTYCE I MAGAZYNOWANIU A TAKZE NA SORTOWNIACH, CENTRACH LOGISTYCZNYCH I DYSTRYBUCYJNYCH. Doświadczenie nabyte prmzy budowie systemów sterowania dla najbardziej wymagających linii  technologicznych, linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń przenieśliśmy rok po roku na grunt linii dla logistyki i magazynowania wypracowując bardzo wysokie standardy w zakresie niezawodności i modułowości  systemu.

Zakres naszych kompetencji i możliwości obejmuje wszystkie etapy wymagane przy realizacji systemu sterowania. Od koncepcji, poprzez projektowanie, produkcję i dobór podzespołów, dostawę, montaż, uruchomienie, po dokumentację i serwis. Wykonujemy oprogramowanie sterowników PLC i paneli operatorskich, stacje komputerowe SCADA, sieci przemysłowe i inne.
Realizujemy także dyspozytornie / stacje dyspozytorskie dla obsługi i nadzoru całości procesu z funkcjami wizualizacji, rejestracji, archiwizacji, raportowania, alarmowania, itd.

W biegły sposób tworzymy interface do systemów WMS / ERP / MES.
 
Funkcjonalność MFC realizujemy w oparciu o odpowiednio dobrane i oprogramowane moduły na stacjach komputerowych lub sterowniki PLC