SYSTEMY

DO KOMPLETACJI
KONSOLIDACJI, PAKOWANIA

Największym problemem w wielu magazynach jest efektywność procesu związanego z wydaniem zamówienia począwszy od pickingu. Wymagania co do czasu od wpłynięcia zamówienia do zrealizowania dostawy są coraz wyższe.

W tych obszarach najczęściej podejmowane są decyzje o inwestycji w system który ma  w sposób automatyczny lub półautomatyczny wspierać proces.

Oferujemy systemy wspierające picking, kompletację, konsolidację operacje kontroli wyjściowej, pakowanie, etykietowanie i sortowanie końcowe.

Systemy oferowane są skalowalne i mogą zostać dostosowane do bieżących potrzeb i możliwości finansowania. W zależności od procesu i potrzeb stosujemy wyższy stopień automatyzacji lub bazujemy na pracy ludzi odpowiednio tę pracę wspierając i kontrolując. Specyfika poszczególnych węzłów dostosowywana jest do potrzeb z uzasadnieniem opłacalności dla Klienta.

Nasze systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością komponentów i montażu, bardzo wysoką niezawodnością, elastycznością, efektywnością, szeregiem nowatorskich rozwiązań a także estetyką i dbałością o szczegóły.