Cerca
Close this search box.
Cerca

Konstruktor - Inżynier Mechanik

Miejsce pracy: Łomża
Umowa o pracę
Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • sporządzanie dokumentacji projektowej,
  • wykonywanie rysunków wykonawczych części maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad projektem w procesie wdrażania,
  • współpraca z działem produkcji,
  • analiza produktów rynkowych oraz dostawców,
  • składanie zamówień.
NASZE WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność projektowania w programie AutoCAD, atutem będzie znajomość programu SolidWorks,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • kreatywność oraz umiejętność analizy zagadnień technicznych,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami.
TO OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę sportową na preferencyjnych warunkach

Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

MODULO DI CONTATTO