Cerca
Close this search box.
Cerca

Automatyk - Programista PLC

Miejsce pracy: Konarzyce (pow. łomżyński)
Umowa o pracę
Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)
  • uruchomienia systemów automatyki
  • analiza i weryfikacja błędów
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej oraz instrukcji obsługi
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wdrażanych systemów automatyki
  • szkolenia personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki
NASZE WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wiedza z zakresu automatyki oraz wiedza ogólna z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki
  • wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz ethernet (TCPIP, UDP)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z automatyką przemysłową
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • umiejętność tworzenia programów na sterowniki PLC – Siemens, Mitsubishi – warunek konieczny
  • umiejętność programowania napędów (falowniki, serwonapędy)
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • uprawnienia SEP do 1kV (E)
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdolność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista
  • dyspozycyjność
TO OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy
  • przyjazne środowisko z realnymi możliwościami rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową na preferencyjnych warunkach
Prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie klauzuli :

MODULO DI CONTATTO