Close this search box.

Brygadzista - Mechanik systemów automatyki magazynowej

Miejsce pracy: Konarzyce (pow. łomżyński)
Umowa o pracę
Pełny etat
Kierownik / koordynator
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • nadzór nad podległym zespołem pracowników
  • koordynacja i kierowanie montażem maszyn
  • koordynacja i kierowanie montażem zespołów mechanicznych
  • serwisowanie urządzeń mechanicznych
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP oraz rozliczanie czasu pracy
NASZE WYMAGANIA
  • wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn
  • doświadczenie w zarządzaniu i koordynacją pracą kilkuosobowych zespołów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do rozwiązywania konfliktów
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
TO OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • kartę sportową na preferencyjnych warunkach
Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@logisystem.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

CONTACT FORM